Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 77

Żaba i Krasnoludek

Żaba spotkała nad stawem krasnoludka. Obejrzała go ciekawie i pyta:
- Te, krasnal, ile ty ważysz?
- Pięć kilo!
- Eee, bez jaj!
- Bez jaj półtora...... :(

Żaba i Krasnoludek
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,5/5 (77)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Lubię Czapka

A ja nie ogólnie!

więcej...

Lubię Czapka
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,9/5 (10)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Search

Advertising

Rybie Oko/Archiwa/Zdjęcia archiwalne 

Zdjęcia archiwalne

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

przynęta 2moje oczkorzeka nurzecWarszawska Wisła tuż po zachodzieBystrzycaTywajak nie ryby to na grzybyLetni troling w SerockuZimowe wobleryWęzeł Trilene - faza 10PESCAAAA... Spławiczki...a na bramie jest tabliczka z napisem "UWAGA OSTRY PIES" :)rzekaWISŁA ŚMIAŁA W GDAŃSKUFiszor w grudniuokońInstrukcjaDorszfot.4Zbiornik Kozłowa GóraDrugim okiemjaszczurkazasiadka na linkaNajedzony szczupaczekMoje woblerkizamek joanitów - łagów lubuskiwiewiorato chyba pan linTrotka 4,3kg - w tle ParsętaKleń i kogutTywaMoje 39 cm i 37 Dawida.Czerwcowy_wieczór_w_WarszawieSmokiTym dojedzie się wszędziepejzażJaż z Wartyrybki...pa, paPilchowiceTorfowe żródełkoVeni, Vidi, ViciBóbr w MarczowieGrzybieniemałe rzeczki to duże wyzwaniefot1zbiornik zaporowy NiedówKaraśSandacz 90 cm z Odryżeby tylko nie wziełoPenn Extrememoje zdjęcia z nad wodyLasRadosna woda :=)Chocz-Solec2WędkarstwoDRAWABłystka łamanaLubelska BystrzycaMarch Brown i Black & BlaeZachód słońca w Starachowicach

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).