Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Kelner

Późnym wieczorem wraca do domu Kowalski na lekkim rauszu.
- Ty łachudro!
Zaczyna mu robić awanturę żona
– Czy ty wiesz, jak się nazywa facet co całymi dniami przesiaduje w knajpie?
- Oczywiście kochanie. Taki facet nazywa się kelner.

Kelner
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Biedne

O biedne rzesze rybie,
łowione w techniki trybie.

Biedne
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,5/5 (16)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Archiwa/Zdjęcia archiwalne 

Zdjęcia archiwalne

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

...gąszczKrajobraz1Organizacja stanowiska fot.1życze smacznego !!!!!!!!1Stara-nowa woda pstrągowasandacz z ChańczyFirma m/y Ksieżna ŁebySzczupaczekspływając Sanem 05.2004woblerki moje, te pierwsze hihiLeszczyk złowiony na Wisle 58 cmOłowiany boleńNad_ pilicą_01SzczupakII V-ce mistrzWiślana brzanarw3Cukiereczki testowe Wojtka Łęckiego - woblery; zestaw 1; jaź; kleńHISZPAŃSKIE SZCZUPAKIsRozpoczęcie sezonuPaweł BaranowskiAAAAADzikaŚmiać się czy płakać ???Jarzębina -kwiat jesieniSumy - młodeCukiereczkowa garstkatrocie 7Węzeł Perfect Loop - faza 3miejscówkakarpieBarciak - felekJętkaWisła-brzana 74 cmbieszczadzka jaszczurkaŁoś5Widok z mostu w Starym MieściePaszczaPSTRĄŻEK JAK ŻYWYWyposażenie pikerzysty fot.5Mała BediunkaWidok z górkiwiślane 38cm. w kropkimałe stadkoPstrag walczyl jak Lew ;)Poznajmy sięrybkiŁowczy Wojtek Łęcki-WęgrzynMieszkaniec CzernicybiebrzaProm w Bielinach k. NiskaNad Bugiem.łebWschód słońca...Kołowrotki muchowe Teton i Tiogakładkaostatni w sezonie 2004Poborowy

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).