Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Sekretarka

Na początek proponuję pani 10 milionów plus premia, mówi prezes do nowo przyjmowanej sekretarki, po czym dodaje, lustrując ją wzrokiem:
- Choć, hmmm, z przyjemnością dałbym pani dwanaście...
Na to sekretarka:
- Z przyjemnością, panie prezesie, to ja biorę dwadzieścia!

Sekretarka
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

"PAN TO DOŁÓŻ"

Wodo, miłości nasza, tyś nam życie, zdrowie...
Ile Cię cenic trzeba, ten tylko się dowie
kto nadzieję utracił, że w Twej żyznej toni
jeszcze rybka za rybką kiedyś bedzie gonić.
Dziś piękno Twe w całej ozdobie ku pamięci
opiszę Hołd oddając Tobie:

więcej...

czyli ostatni zjazd ......
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Jerzy, dość.

Teraz to przegiąłeś. Gości tra namierzyć, opierniczyć, po premii, albo won z roboty. Szkolenie już mieli. To tak jak dzwonisz na pogotowie a pani pyta cię o imiona rodziców, pesel a potem się rozłącza.
Piętnowanie nieprawidłowości to super pilna rzecz. Ja tylko popierając przy okazji całą akcję, wtrąciłem, że na tak modny temat jakim są kłusole od razu się ruch w interesie robi. Taka luźna dygresja i tłumaczenie się, że ja się nie udzielam bo uważam kłusownictwo sieciowo-sznurowe za kompletny margines bez większego znaczenia. Co nie znaczy że nie należy interweniować, wręcz przeciwnie. Mam nabite w komórce telefony do PSR w całym kraju. Nawet w podkarpackim, gdzie nigdy nie będę pewnie. A na prawdę groźnemu kłusownictwu wędkarsko-mięsiarsko-robaczkarsko-wielowędkowemu może podołać tylko kilka tysięcy zawodowych strażników agencji ochrony PZW. To tak żeby se czytający wątek nie myśleli, ze jak pogonią jednego kłusola to będzie coś lepiej. Gonić trzeba, ale reszta pozostaje w gestii władz PZW.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Bezmyślność, brak wyobraźni, czy stawianie się ponad prawem?

Paragraf
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).