Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

"Lotniczy" ale użyję wędkarskiego określenia - "Japoniec":

Samolot stoi na pasie, lot opóźnia się, w samolocie min. japońska wycieczka....
Japońcy, uczuleni na punktualność, nerwowo patrzą na zegarki i w okienka.
Nagle ktoś zauważa, że na płytę wyszło trzech niewidomych lotników: czarne okulary, białe laski i idą potykając się, konsternacja.
Ktoś rzucił: - To ukryta kamera! Ludzie w śmiech. A lotnicy wchodzą do samolotu, przewracają się o wszystko co na drodze, ludzie wyją ze śmiechu.... Tamci wchodzą do kabiny, włączają na oślep aparatury - kontrolki zażarzyły, silniki zaskoczyły, ludzie tarzają się - samolot rusza.... ?!?! Konsternacja. Samolot nabiera pędu, ludzie bledną. Już wały widać! Na pokładzie panika!!!! Ludzie krzyczą: - Do góry, do góry!!!!!!!
FFFFFFUUU! W ostatniej chwili samolot oderwał się. Ooooooooo, emocje opadły a jeden lotnik do drugiego:
No, jak kiedyś nie krzykną, to się rozpieprzymy!

"Lotniczy" ale użyję wędkarskiego określenia - "Japoniec":
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Oczekiwanie

Gdzie ta werwa? gdzie ten żart?

więcej...

Oczekiwanie
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Kulinaria/Szczupak a la warunki polowe 

Szczupak a la warunki polowe

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3033 
Komentarzy: 0 
ID: 5646 
Węzeł: 5163 

Szczupak pitraszony w warunkach polowych.

Ponoć najprostrze rzeczy są najlepsze - w tym wypadku się to sprawdziło, a oto przepis, który został wymyślony, wypróbowany
i opatentowany parę lat temu w wiosce Prostynia na Pojezierzu Drawskim, gdzie w okresie wakacyjnym koczowałem dwa tygodnie a,
że ryb było w bród to mogliśmy ekserymentować. Potrzebny jest szczupak, pęczek koperku, cebula, olej, przyprawy (kto jakie lubi).
Cała rzecz polega na grillu który trzeba rozchajcowac, na ruszcie kładziemy brytwankę (taka aluminiowa, którą można kupić w makro albo innym tesco, wtedy jeszcze nie mieliśmy takowych to robiliśmy z folli aluminiowej) do brytwanki wlewamy olej i pokrojone w plasterki cebule
i zszatkowany koperek, szczupaka sprawiamy, kroimy w dzwonka obsypujemy przyprawami i wrzucamy do gorącego oleju (nie koniecznie musi być cały zanurzony) dosypujemy jeszcze przyprawy (jak kto lubi) czasami mieszając, żeby nie przywarł, pitrasimy do miękkości ryby. Cały pic polega na tym że ryba jest usmażona i czuć ją dymem. Należy spożywać na świeżym powietrzu popijając zimnym piwem.

Z pozdrowieniem Bodek

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).