Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 19

Niezła reklama.....

Tak tez można zareklamować różne produkty.....
http://producten.hema.nl/

Niezła reklama.....
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do RO-boty

Myślę, że na spoko,
Przemyślicie wszystko,
I zrobicie po ludzku,
Te Rybie Oczysko.
Brak dostępu serwera,
Oraz inne sprawki,
Wymuszą na redakcji,
Istotne poprawki.
Wiem, że macie problemy,
Lecz kto w życiu ich nie ma,
Więc zakasać rękawy,
Tłumaczenie to ściema.
czapek.

do RO-boty
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (30)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Opowiadania/Bez komentarzy 

Bez komentarzy

Rating: 0 
Rating count: 0 
 View count: 3782 
Comments count: 1 
ID: 50769 
Node: 30206 

Pamietajcie, każda wędka ma swą wytrzymałosć!
Wasze nerwy też, więc na rybach spokojnie, powoli.... i z głową! :)

To było w maju tego roku. Zbliżał się weekend i ładna pogoda. Niewiele się namyślając spakowaliśmy wszystkie bambetle (wędki, woblery, żyłki i inne pierdoły) i pognaliśmy z przyjacielem nad jezioro Rożnowskie. Była ładna pogoda, upał już od samego rana. Grześ polukał na niebo i stwierdził, że połowimy pod wieczór. No cóż, ja nie byłem taki cierpliwy, zwłaszcza, że miałem nówkę wędkę typu ultra light i postanowiłem „natentychmiast” ją przetestować. Gospodarz dał mi łódkę zastrzegając, że nie ma kotwicy i dulki na wiosła są zepsute, ale się tym nie przejmowałem. Plan był prosty jak konstrukcja cepa, wypłynąć na otwartą wodę i trochę pomachać kijem. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Nie uwzględniłem tylko, że to jeziorko jest duże i przy średnim wiaterku jest niezła fala i trochę prądów.

„Pal sześć” zainstalowałem się w zatoczce jakieś 15 metrów od brzegu i zacząłem cwelić wodę wzdłuż szuwarów. To długo nie trwało, już po trzecim rzucie znalazłem się w krzakach (woda zniosła, brak kotwicy). Musiałem przerwać „polowanie”, więc położyłem wędkę wzdłuż burty i łap za wiosła. Dwa machy tym napędem i zauważyłem, ze wędka ucieka mi z łódki. Dopiero teraz spostrzegłem, że żyłka koło szczytówki zaplątała się w gałązki. Nie wiele się namyślając złapałem wędkę, rzucając wiosła, uff, uratowana, ale zaraz, dlaczego wiosła odpływają?!
Cholera,rzucam wędką na dno łodzi i próbuję schwytać wiosła. Mam, wyciągam.....tylko wędka znów mi ucieka z burtę (nie zwolniony hamulec). Robię wielkie oczy jakby mi ktoś tyłek zaciął kotwicą. Rzucam wiosła i łapię wędkę. Co za wspaniała akcja blanku?. Cały wygięty w pałąk jakby wielka ryba siedziała na drugim końcu.
Piękny pokaz wytrzymałości sprzętu, tak ładny, że ciągle nie uwalniam żyłki z kołowrotka i........sruuuuuu! Amatorsko skróciłem blank o jakieś 40 cm.

Przez następne 5 min poddawałem się samoocenie. Dobrze, że byłem sam – to była bardzo „konstruktywna samokrytyka”, a ja musiałem się uspokoić zanim spotkam przyjaciela i gospodarza. Na szczęście miałem drugi kij „na szczupakowe rekiny” i musiałem się zadowolić przez resztę wekeendu polując nim....... na okonie :).

Reviews and comments

Standard view   
   
Jarosław Szczepaniak

W ubiegłym roku, ciekałem po krzaczorach z wklejanką. Szybko, szybko! Żyłka zaczepiła o patyk, nie zdążyłem wyhamować i trach! Sama wklejka na trzy części...
Ale co sobie ulżyłem, to aż się błyskało!

Pozdrawiam. Jarek

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).