Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 1

Okrągły pokój

Jak zająć czymś blondynkę na cały dzień?
- Zaprowadzić ją do okrągłego pokoju i powiedzieć, żeby usiadła w kącie.

Okrągły pokój
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Opowiadania/Bez komentarzy 

Bez komentarzy

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3598 
Komentarzy: 1 
ID: 50769 
Węzeł: 30206 

Pamietajcie, każda wędka ma swą wytrzymałosć!
Wasze nerwy też, więc na rybach spokojnie, powoli.... i z głową! :)

To było w maju tego roku. Zbliżał się weekend i ładna pogoda. Niewiele się namyślając spakowaliśmy wszystkie bambetle (wędki, woblery, żyłki i inne pierdoły) i pognaliśmy z przyjacielem nad jezioro Rożnowskie. Była ładna pogoda, upał już od samego rana. Grześ polukał na niebo i stwierdził, że połowimy pod wieczór. No cóż, ja nie byłem taki cierpliwy, zwłaszcza, że miałem nówkę wędkę typu ultra light i postanowiłem „natentychmiast” ją przetestować. Gospodarz dał mi łódkę zastrzegając, że nie ma kotwicy i dulki na wiosła są zepsute, ale się tym nie przejmowałem. Plan był prosty jak konstrukcja cepa, wypłynąć na otwartą wodę i trochę pomachać kijem. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Nie uwzględniłem tylko, że to jeziorko jest duże i przy średnim wiaterku jest niezła fala i trochę prądów.

„Pal sześć” zainstalowałem się w zatoczce jakieś 15 metrów od brzegu i zacząłem cwelić wodę wzdłuż szuwarów. To długo nie trwało, już po trzecim rzucie znalazłem się w krzakach (woda zniosła, brak kotwicy). Musiałem przerwać „polowanie”, więc położyłem wędkę wzdłuż burty i łap za wiosła. Dwa machy tym napędem i zauważyłem, ze wędka ucieka mi z łódki. Dopiero teraz spostrzegłem, że żyłka koło szczytówki zaplątała się w gałązki. Nie wiele się namyślając złapałem wędkę, rzucając wiosła, uff, uratowana, ale zaraz, dlaczego wiosła odpływają?!
Cholera,rzucam wędką na dno łodzi i próbuję schwytać wiosła. Mam, wyciągam.....tylko wędka znów mi ucieka z burtę (nie zwolniony hamulec). Robię wielkie oczy jakby mi ktoś tyłek zaciął kotwicą. Rzucam wiosła i łapię wędkę. Co za wspaniała akcja blanku?. Cały wygięty w pałąk jakby wielka ryba siedziała na drugim końcu.
Piękny pokaz wytrzymałości sprzętu, tak ładny, że ciągle nie uwalniam żyłki z kołowrotka i........sruuuuuu! Amatorsko skróciłem blank o jakieś 40 cm.

Przez następne 5 min poddawałem się samoocenie. Dobrze, że byłem sam – to była bardzo „konstruktywna samokrytyka”, a ja musiałem się uspokoić zanim spotkam przyjaciela i gospodarza. Na szczęście miałem drugi kij „na szczupakowe rekiny” i musiałem się zadowolić przez resztę wekeendu polując nim....... na okonie :).

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Jarosław Szczepaniak

W ubiegłym roku, ciekałem po krzaczorach z wklejanką. Szybko, szybko! Żyłka zaczepiła o patyk, nie zdążyłem wyhamować i trach! Sama wklejka na trzy części...
Ale co sobie ulżyłem, to aż się błyskało!

Pozdrawiam. Jarek

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).