Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 4 Reviews count: 54

Dom wariatów

Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon, szaleńcy wchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się, kompletny odjazd, skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami. Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami. Lekarz na niego patrzy i mówi:
- A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka?
Facet nic.
- A może napoleon albo książę?
Facet nic.
- A może to taki piękny przybysz z obcej planety nas odwiedził?
Facet na to:
- Panie, kurwa, ogarnij Pan ten sajgon, bo mi tu kazali internet podłączyć!

Dom wariatów
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,1/5 (54 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

LA PESCA EN EL MAR

¡Mirad!, ya la tarde fenece...La noche en el cielo Despliega su velo
Propicio al amor.La playa desierta parece;Las olas serenas
Salpican apenas Su dique de arenas,Con blando rumor.

Del líquido seno la luna Su pálida frente Allá en occidente
Comienza a elevar.No hay nube que vele importuna
Sus tibios reflejos,Que miro de lejos Mecerse en espejos
Del trémulo mar.

more...

LA PESCA EN EL MAR
 • Currently 1,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (9 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

moje uwagi

Uważam, ze termin rybactwo rekraacyjne jakim ma być wędkarstwo Lansowane przez autora tego mini artykułu jest przynajmniej mocno kontrowersyjny. WRZUCANIE Wędkarskwa do jednego wora razem z rybactwem jest nieporozumieniem, bo jest wele argumentów odróżniajacych je od siebie. Przede wszystkim wędkarstwo sprowadza sie raczej do JEDYNIE SŁUSZNEGO DLA JEGO PASJONATÓW HOBBY-jast to działanie raczej nie przynoszące żadnych dochodów.Wyjątkiem mogą być przewodnicy wędkarscy działający zarobkowo, ale głównie w innych krajach, u nas jeszcze nie są rozpowszechnieni. Natomiast rybactwo jest zawodem i w przypadku rybactwa sródlądowego jego działalność powinna być oparta na głównie chowie i hodowli ryb, produkcji materialu zarybieniowego, umiejetnego zarybiania, a przez to zachowania równowagi biologicznej pomiędzy rybami zasiedlającymi akweny i pozostawienie potommym wysokiego wskażnika bioróżnorodności gatunkowej naszej rodzimej ichtiofauny. Ważne jest także wspomaganie tarła naturalnego, jako zasilania wód narybkiem dla niej rodzimym.W naszym pięknym kraju jest zupełnie na odwrót, zamiast zarybiać i chronić wspaniałe brygady rybakow śródlądowych propagują akcję grabieżczego wyrybiania naszych rzek i jezior.Takiego PROCEDERU nie jestem w stanie zaakceptować jako wędkarz a także milosnik przyrody... Jest to kość niezgody pomiędzy wędkarzami a dzierżawcami i rybakami którzy tak postepują i dlatego tak bardzo ich nie lubimy...
Schowaj teksty   

Powiązane z

O petycjach, interwencjach i o pożytku z dyskusji

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wdrożenia OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).