Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 5

Prohibicja

Niedźwiedź wprowadził w lesie prohibicję. Poszedł na obchód lasu i spotyka pijanego zająca.
Złapał go za uszy i mówi: za pijaństwo kara śmierci, w lesie obowiązuje prohibicja!
Na to zając: wybacz mi, to ostatni raz, nie wiedziałem nic o nowym prawie!
Niedźwiedź: OK, ostatni raz ci daruję.
I puścił zająca. W następny dzień znów poszedł niedźwiedź na obchód. Wszystkie zwierzęta trzeźwe, nic się nie dzieje. Pójdę nad jezioro się wykąpać postanowił niedźwiedź. Przychodzi nad jeziorko, patrzy, a na pomoście pijany zając drze mordę na całego.
Złapał zająca za uszy i mówi: teraz to już po tobie! Kara śmierci za pijaństwo!
Na to zając: Ty sobie k... niedźwiedź wprowadzaj w lesie tą swoją prohibicję, a od nas ryb to się odp...l!!!!

Prohibicja
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

weź się i połap

.............

weź się
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

przyroda

<b>To my, ludzie poznajemy prawa przyrody i opisujemy je. Samej przyrodzie nie są one potrzebne jako „prawa do przestrzegania”, po prostu są</b>

Andrzej,
zapominasz, ze przyrodą jesteśmy również MY. I MY tak samo podlegamy tym prawom. Prosty wniosek, że cały ten burdel, który tu sobie zorganizowaliśmy jest zgodny z prawami przyrody...

Wniosek bardzo ryzykowny, gdyż siłą rzeczy prowadzi do konstatacji, że nie trzeba nic rozbić skora "tak ma być"...

Składniałbym się jednak do poglądu sugerującego, że człowiek jest jednak jakimś WYBRYKIEM NATURY. Czymś co jednak nie do końca jest teraz jej elementem i tym samym nie całkowicie zgodny z tym prawami jest. Dlatego też je poznać musiał. Musi sie do nich stosować.

A jedną z podstawowych zasad w przyrodzie jest włąśnie BILANS!!!!!!

Tak Andrzej. Na "wejściu" w efekcie końcowym powinno być tyle samo co na "wyjściu". Oczywiscie w skali makro. Tak choćby wygląda obieg wody w przyrodzie. I cała reszta. W skali lokalnej te zależności się nie sprawdzają co nie wpływa na ogólną zasadę.
Gorzej, że "tyle samo" to nie zawsze "tak samo", bądź "to samo". Stąd też m.in. My, a nie tylko eugleny, czy inne pantofelki (które w swoim czasie były dziwadłem takim jak my dzisiaj ).
Dochodzi do tego entropia. Czyli nieuniknione przejście ze stanu uporządkowanego do bałaganu totalnego... Czy nieuniknione? Wiara w to, że da się jednak w końcu od nowa poukładać sprawia, że ciągle szuka się metod na bezpieczną syntezę nuklearną... Na odwróceniu naturalnej kolejności zdarzeń...
Ale to już inna bajka...

Pocałujta mnie w nos

Schowaj teksty   

Powiązane z

O petycjach, interwencjach i o pożytku z dyskusji

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).