Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Kelner

Późnym wieczorem wraca do domu Kowalski na lekkim rauszu.
- Ty łachudro!
Zaczyna mu robić awanturę żona
– Czy ty wiesz, jak się nazywa facet co całymi dniami przesiaduje w knajpie?
- Oczywiście kochanie. Taki facet nazywa się kelner.

Kelner
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Biedne

O biedne rzesze rybie,
łowione w techniki trybie.

Biedne
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,5/5 (16)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Doczytaj a potem oskarżaj

Darek ci już odpisał, nie będe więc po nim powtarzać. Skoro twoja bliżej nieokreślona wizja SWI ci nie odpowiadala to rozsądne, że już nie jesteś w SWI. Nic nie miałeś do zaproponowania, prócz zwykłej krytyki, oczekiwań że "ktoś" zrobi "nie wiadomo co". Twoje hasła "trzeba by" albo "zróbmy coś" (ze wskazaniem - wy zróbcie coś co mnie zadowoli) były wykładnią twoich "pomysłów". Pomysłów, których nie pamiętam żeby w ogóle były jakieś konkretne. Same ogólniki i hasła. Jak chciałeś zeby SWI zastąpiło PZW albo było czymś konkurencyjnym to się myliłeś w założeniach.
Teraz masz pomysł z naprawianiem PZW, więc sobie z Jurkiem bądźcie prezesami, dostańcie się do Zarządu Głównego i pokazujcie palcem podwładnym co mają robić. Proszę bardzo. Skoro do tego namawiasz, to se to rób. Tam płacisz składki członkowskie z pełną świadomością, wraz z Jerzym agitujesz do aktywności, to bądź tam aktywny. Tam se pokazuj palcem co inni mają robić. Może dostaniesz tam etat i cię nie wywalą z roboty za śledzenie internetu przez 90% dniówki.
Ciekawe też, po co te anonimowe komentarze na stronce ZG. Widocznie więcej jest ukrytych komentatorów i mądralińskich. Polecam tobie i tamtym (?) mój artykulik "Krytyk i eunuch". I dalej no comments

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

O petycjach, interwencjach i o pożytku z dyskusji

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).