Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 2

Złota rybka

Złowił złotą rybkę wędkarz, rybka mówi:
- wypuść mnie to spełnię twoje trzy życzenia, wędkarz pomyślał, czemu nie
Pierwsze życzenie mam takie:
- chcę mieć 1 000 000 zł
a rybka na to, ok, ale twój sąsiad będzie miał dwa razy więcej niż ty!
Drugie życzenie:
- chcę mieć 2 żony
- dobrze będziesz miał dwie żony, ale twój siąsiad będzie miał cztery!
Chłop taki już wkurzony mówi:
Trzecie życzenie:
utnij mi jedno jądro!

Złota rybka
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Druga duża letnia woda na Parsęcie

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4481 
Komentarzy: 0 
ID: 56690 
Węzeł: 36310 

W pierwszej połowie sierpnia przez Parsętę i inne rzeki pomorskie przetoczyła się druga duża woda. Nie była tak wielka jak ta pierwsza, z początków lipca, ale i tak osiągnęła poziom 3.40 ( wodowskaz w Bardach) Rzadko zdarzało się ostatnimi laty aby w ogóle występowała duża woda w okresie lipiec - sierpień, podwójnej nie widziałem chyba nigdy, a wędkuje blisko 20 lat.

Niektórzy wędkarze twierdzą, że czym pózniej w lecie idzie potop, tym jest obfitszy w ryby. I chyba mają rację. Nieubłaganie zbliża się ciąg tarłowy i ryby chętniej wchodzą do rzeki. I rzeczywiście w sierpniu było ich więcej. Niestety miały bardzo silną tendencję do przemieszczania się błyskawicznie w górę rzeki. Dlatego najwięcej połowino w górnych rejestrach Parsęty a mianowicie na "mostach" Dolny i sredni bieg rzeki (które to najbardziej lubię) niestety opróżniał się szybko i nie byłoby w tym może nic złego, ale powszechnie wiadomo czym są "mosty" dla troci i łososi. Trumną. Ogólną, powszechną, bezsensowna śmiercią. Zagładą gatunków i pokoleń. Już tam chłopcy z Karlina, Redlina i innych barbarzyńskich wiosek zajeli się tym pływającym mięsem. Szkoda pisać. Tym większa szkoda bo przebywały w wodzie prawdziwe Lewiatany. W załączeniu kilka fotek z tego klimatu.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).