Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Męskie gadanie

Rozmawiają trzy myszy:
- ja to trutkę na szczury wciągam nosem jak narkotyk i nic mi się nie dzieje!
- a ja to ćwiczę muskuły na łapce na szczury!
przechwala się druga.
Na co trzecia mysz:
- a ja idę do domu
- po co?
pytają dwie zdumione myszy
- eee, kota muszę przelecieć...

Męskie gadanie
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze

W czasie 1,5 roku pobytu....

więcej...

Wycieczki.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pesteczki

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 5178 
Komentarzy: 1 
ID: 46874 
Węzeł: 28135 
Moje drugie ja

Całe zamieszanie rozkręcił Jedlinek swoim pomysłem na jaziowe przynęty z pestek.

Pomysł wydał mi się na tyle interesujący, że sam zacząłem je robić. Po wygotowaniu każda została rozpołowiona aby wydłubać jej zawartość i wypiłować kanalik na haczyk muchowy.

Zastosowanie haczyków dało mi dwie korzyści. Po pierwsze - tylko leciutki druciaczek pozwala zachować pływalność takiej przynęcie a po drugie, zamocowany nisko doskonale ją wyważa. Połówki pestek (z lenistwa) sklejam Kropelką a malowanie dodatkowo wzmacnia połączenia. Do malowania używam modelarskich, błyszczących Humbroli, które dają znakomita warstwę pozwalającą pominąć etap lakierowania.

Jak widać na fotce nie wszystkie są wyposażone w stery bo - owady raczej pod prąd nie pływają. Te spławiam z prądem leciutko czasem przytrzymując aby powstał efekt smużenia. Pestki wyposażone w ster są najczęściej tonące (ale bardziej przypominają suspendery niż klasyczną tonącą przynętę)
Jeżeli ktoś zapyta o ich łowność, to powiem tylko tyle - są na tyle inne aby skusić jazia lub klenia tam gdzie klasyczne przynęty zostały przez ryby totalnie "olane".

Pesteczki

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Bardzo mnie zdziwiło że są to przynęty z pestek ale jak zobaczyłem jak one wyglądają to po prostu trochę mnie zbiło z tropu są po prostu super sam będę próbował coś takiego zrobić. Pozdrawiam Patryk.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).