Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 4

Bank

Słyszałeś o blondynce, która obrabowała bank?
- Związała sejf i wysadziła strażnika.

Bank
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Z przymrużeniem oka

Wrócił Czapek...

więcej...

Czapkowi
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Wspomnienia/Suplement do "Takie sobie zdarzenie" 

Suplement do "Takie sobie zdarzenie"

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3261 
Komentarzy: 0 
ID: 65520 
Węzeł: 43451 
Ryszard Siejakowski

Coś mnie pokusiło aby jeszcze raz wrócic nad Wartę koło Sierakowa aby sprawdzić co w wodzie piszczy. Aby nie kusić losu, z założenia nastawiłem się na rozpoznanego bolka. No i stało się ...

Dwa tygodnie po przygodzie z sumem, pojechałem na Wartę koło Kobylarni. Nie wierząc w prawo serii, pojechaliśmy na drugą stronę aby spróbować wyjąć namierzonego bolka, który urządzał sobie z nas kpiny. Zaopatrzony w różne produkty woblerowe kolegów z FORUM, nastawiłem się na wyjęcie tego jednego, jedynego "bolesława".

Przykucnąłem sobie na ostróżce i czekałem na jegomościa aż zacznie żerować wierząc, że tradycyjnie około godziny ósmej podejdzie na przelew. Siedzę sobie cichuteńko jak myszka w oczekiwaniu na pierwsze oznaki żerowania bolka, mając vis a vis ostrogę, na której sumisko dało mi popalić. A tu jak nie walnie coś po przeciwnej stronie i zdążyłem tylko zauważyć potworne kręgi na wodzie i "fruwającego" w powietrzu leszcza tak na oko 1,5 kg.

Dokładnie w tym samym miejscu Pan Sum dał mi do zrozumienia kto jest panem na włościach. A ja, jak ten cycek byłem akurat po drugiej stronie. I jak tu nie wierzyć w złośliwość losu. Sam już nie wiem czy było to zaproszenie do "współpracy" celem dokonania próby sił czy też "natrząchanie się" z nieudolnego łowcy.

A bolek? Niestety, nie pojawił się. Taki sobaczy los.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).