Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 1

Okrągły pokój

Jak zająć czymś blondynkę na cały dzień?
- Zaprowadzić ją do okrągłego pokoju i powiedzieć, żeby usiadła w kącie.

Okrągły pokój
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Na głodzie

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 2085 
Komentarzy: 0 
ID: 47923 
Węzeł: 28793 
Moje drugie ja

Gdzieś tak pół roku temu podjąłem brzemienną w skutki decyzję. Koniec z kupowaniem nowych kijków, nowych „cudownych” przynęt.

Koniec z wydawaniem pieniędzy na nowe „wunderwaffe” teraz tylko uzupełniam braki. Najbardziej była zadowolona moja żona, bo pomijając coraz większy brak miejsca to i tzw. Budżet domowy odetchnął był (i to bardzo). Gorzej było ze mną. Najpierw spróbowałem wziąć byka za rogi i tak jak do tej pory przy każdej okazji wstępowałem do sklepiku. Jednak te błyszczące kołowrotki, nowe przynęty czy kije powodowały u mnie gwałtowną chęć pomacania chociażby, ale trzymałem się dzielnie. Jednak już po miesiącu wiedziałem jak się czuje narkoman „na głodzie”.

Postanowiłem zmienić taktykę i przestałem chodzić do sklepów. Szło nieźle, bo i tak wszystkich możliwych „dziudziołów” miałem w nadmiarze. Do czasu a ściślej biorąc do momentu najbliższej wyprawy na ryby. Oczywiście jak każdy wstąpiłem „po robaki” i wtedy okazało się, że gostek przede mną ogląda właśnie aaaabsolutnie rewelacyjną żyłkę.

Nowość, rewelacja po prostu numer 1 wśród liderów. No i kupiłem. Po powrocie do domu poczułem się jak zdrajca i przysiągłem sobie więcej tego (znaczy się kupowania) nie robić. Przerzuciłem się całkowicie na spinning. Poszłoby znakomicie gdyby nie to, że przyszedł czas moich imienin. Oczywiście cała (lata temu uprzedzona) rodzinka przyniosła mi w prezencie nowe przynęty i wtedy się okazało, że do ich nabytków potrzebna jest inna (niż mam) żyłka (nie wspominając o plecionce).

Tu na wysokości zadania stanęła żona idąc ze mną do sklepu i kontrolując zakupy. Żona tak, ale sprzedawca nie, bo aż mnie skręcał jego kpiący wzrok gdy cierpliwie rozginała mi palce wyrywając z nich co „ciekawsze” zabawki. Resztę roku jakoś przebidowałem korzystając z suszy, która odsłaniając rzekę niemal do dna pozwoliła zaoszczędzić kilka przynęt. Teraz się zastanawiam (przełykając nerwowo) ślinkę, co też mi Mikołaj przyniesie?. Oczywiście niby przypadkiem puściłem info w rodzinkę coby mi się zdało. A jak będzie co innego to trudno – sam pójdę do sklepu.

Ostatecznie raz do roku to i księdzu wolno.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).